Отзыв о NISSAN BLUEBIRD от 1988 года

Nissan Bluebird 1988 года
kolyacom90 от 16 января 2010 03:14
4.5
Машина ЗВІР !!!
« Купив в знайомого з яким на цій машині катався близько року і в квітні 2009 викупив в нього її. З авто було труп, ходова вбита мотор... купив собі мотор новий 4 циліндровий, 8 клапанний, 8-свічечний 2.0 см3 Салон взагалі дуже подобається просторий, низька посадка, і взагалі в салоні почуваєшся як в спортивному авто. Сідушки спортивні стоять, з великими боковими підтримками. Заді пасажири не скаржаться на те що немає де тримати ноги )) І якщо захотіти то знімаючи передні підголовники опускаючи спинки передніх сидінь горизонтально - робити так би мовити диван. Гарно ще дивиться коли напередній панелі зняти посередині два вуздоховоди і вставити туда монітор.
Щоправда в салоні потрібна додаткова шумоізоляція ! Тоже плавно рухається, без всяких там крєнів і т.д. Підвіска ОФІГЕННА !!! Ну що тут сказати... гарна широка резина диски тільки 14-ки, і управління бездоганне. З 0 до 100 км\год розганяється 8.87 сек (дещо доробляв з мотором), так то по книжці 11 сек Найдійність непогана, мотор взагалі бігає нормально без ремонту (в блюбертах) 200-250 тис. Ходова трохі дорого обходиться в обслуговуванні.
Мінус в тому, що мало запчастин оригінальних, а аналогів є багато за цінами недешевше ніж на нові іномарки ! При спокійні їзді на по трасі - 7-8 л.
По місті 10-12 л.
Середні розхід 10 л. Я чеснокажучи дуже задоволений машиною.
Я дуже полюбляю естремальну і швидку їзду :) і ЦЯ машина NISSAN BLUEBIRD 2.0 хетчбек - ще НІРАЗУ мене не підвела !!! »
Хотите купить Nissan Bluebird в кредит?